درباره ما

شرکت سینا ماشین در سال 1366 با مجوز طراحی و مهندسی در رشته صنایع فرآیند و مجوز طراحی و مونتاژ در زمینه طراحی و ساخت میکسرهای شیمیایی و هم چنین گواهی فعالیت صنعتی در زمینه تولید فن و سیستم های تهویه صنعتی تاسیس گردید.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را در کارگاهی به مساحت 200 متر مربع در مهرشهر کرج آغاز نمود و پس از توسعه فضای تولیدی در طول سالیان گذشته، هم اکنون در کارخانه ای به مساحت 3000 مترمربع در محل اولیه مشغول به کار می باشد.

شرکت سینا ماشین در سالهای اولیه فعالیت خود انواع تجهیزات فرآیندی نظیر میکسرها، راکتورها، خشک کن ها، بلندرهای پودری و کوتر قرص های دارویی را تولید می نمود و در کنار آن به ساخت انواع فن های صنعتی و تجهیزات تصفیه هوای صنعتی نظیر انواع فیلترها، سیکلون ها، و اسکرابرهای تصفیه هوا و نظایر آن مبادرت می ورزید. از جمله سوابق شرکت سینا ماشین می توان به طراحی و ساخت کارخانه های صنایع دارویی به صورت کامل و کلید تحویل اشاره نمود.

در سالهای اخیر این شرکت به صورت تخصصی بر طراحی و ساخت انواع فن های صنعتی، تجهیزات جابجایی هوا و سیستم های تهویه صنعتی و همچنین ارائه مشاوره در زمینه طراحی و اجرای پروژه های معدنی متمرکز گردیده است.

متمرکز گردیده است.

شرکت سینا ماشین اولین شرکت در ایران است که تست عملکرد فن های صنعتی را مطابق با استاندارد AMCA-210و ASHREA-51 آغاز نمود. در ابتدا تست عملکرد فن ها بر اساس استاندارد DIN-24163 توسط این شرکت انجام می پذیرفت ولی در طی سالهای اخیر و با گسترش جهانی استفاده از استاندارد ISO-5801 ، تجهیزات مورد نیاز این استاندارد تماماً توسط شرکت سینا ماشین ساخته شده و هم اکنون بخش عمده فن های این شرکت بر اساس استاندارد ISO-5801 تست عملکرد میگردد.

شرکت سینا ماشین از سال 1383 مبادرت به تست عملکرد فن های صنعتی در محل اصلی نصب فن ها نموده است که این خدمات برای فن های ساخته شده توسط این شرکت و هم چنین فن های تولیدی توسط شرکت های ایرانی و خارجی ارائه می گردد. خدمات تست در محل فن ها مطابق بااستاندارد AMCA 230-90 و AMCA 803-2002 توسط شرکت سینا ماشین انجام می پذیرد.

از دیگر تخصص های شرکت سینا ماشین طراحی فن های بزرگ با ظرفیت بالا بر طبق روش مدل سازی بر اساس استاندارد

AMCA-802 است به گونه ای که عملکرد فن ها پیش از ساخت نمونه اصلی فن قابل تعیین و ارزیابی می باشد.

بنیان گذار و مدیر عامل شرکت سینا ماشین آقای محمد نظری دانش آموخته مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است که از سال 1355 در رشته طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی مشغول به کار می باشد.

مدیر فنی شرکت سینا ماشین آقای مهندس رضا فضلیانی دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه فنی تهران است که از سال 1373 در سمت مدیر طراحی و سپس مدیر فنی شرکت سینا ماشین مشغول به کار می باشد.

آقای مهندس حسین نظری از سال 1388 به عنوان مدیر بخش مهندسی معدن شرکت سینا ماشین مشغول به کار می باشد و مسئولیت ارائه مشاوره و اجرای پروژه های مهندسی معدنی این شرکت را به عهده دارد.